Copy

KEILA KORVPALLIKOOL

Uudiskiri
Keila Korvpallikool võttis Saku II liigas teise suureskoorilise võidu
Kristiine Pallimängude majas aset leidnud Saku II liiga kohtumises BC Kalev II (1-1) ja Keila Korvpallikooli (2-0) vahel jagus 50-le pealtvaatajale põnevust vaid esimeseks veerandajaks, kirjutab Korvpall24.ee.

Loe lähemalt ...

Kevin Sepik. Foto: Siim Semiskar
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
U18 alustas Eesti meistrivõistlusi tugevamas divisjonis võitudega
Keila Korvpallikooli U18 meeskond alustas Eesti meistrivõistluste tugevama divisjoni turniiri kodus saadud väärt võiduga Rakvere Tarvase üle 80:73. Kogu kohtumine kulges tasavägiselt, kuid Keila suutis siiski platsil toimuvat dikteerida. Poolajaks oli Keila edu 43:37, kolmanda veerandaja lõpuks jõudis Tarvas kaks punkti lähemale ning mõni minut enne lõppu oli vahe vaid kaks silma.

Teine väärt võit järjest võeti taas koduväljakul, kui alistati Tartu Ülikooli Korvpallikool 77:68. Esimesel veerandil jäi Keila küll korraks kümne punktiga kaotusseisu, kuid poolajaks oldi taga vaid 34:37 ning kolmandal veerandajal suudeti tänu kiiretele ja teravatele rünnakutele ette rebida. Neljandal veerandajal tundus edu juba korraks turvalisena, kuid tartlased tulid oma liidri Sverre Aava vedamisel järgi.

Loe edasi ...
U16 meeskond alistas Eesti MV avaringis T. Soku KK
Keila KK U16 meeskond alustas EMVpõhiturniiri. Avavoorus alistati kodusaalis kindlalt 91:61 T. Soku KK. Sten Strelkov skooris resultatiivseimana 22p, Norton Reintam lisas 15, Christopher Lenk ja Ants-Kristjan Kalmus mõlemad 13 silma.
U14 on Eesti MV arvestuses üks võit ja kaotus
Korvpallikooli U14 poisid alustasid Raplas Eesti MV põhiturniiri, kui mindi vastamisi kohaliku satsiga. Mäng oli kiiretempoline ja hasartne ning pakkus pinget kuni lõpuni. Keila juhtis kohtumist lahtiviskest lõpusireenini,
kuid lõdvaks ei saanud end hetkekski lasta. Olime püstihädas vastaste liidri Karmo Kilgi pidurdamisega, kes skooris lõpuks koguni 49 silma.

EESTI KARIKAVÕISTLUSED
U14 meeskond jõudis Eesti Karikavõistlustel
nelja parima tiimi hulka
Keila Korvpallikooli U14 meeskond jõudis Eesti Karikavõistlustel nelja parima tiimi hulka! Selleks tuli veerandfinaalis alistada KK Viimsi.
Uhiuues Karualugu Spordikeskuses mängitud kohtumises olime väljakuperemeeste vastu tõelistes raskustes.

Keila Korvpallikooli naiskond võitis
esimese karikamängu
Keilas toimunud mängus võideti meistriliiga kõrgemas divisjonis mängivat Audentese Spordiklubi. Kuid teises kohtumises tuli tunnistada meistriliigas mängiva Audentese paremust 69:90.

BALTI LIIGA
U14 poisid tõid Balti liiga etapilt neli võitu
Keila 2006 poisid osalesid Balti liiga etapil Lätis Talsis, kust toodi koju 4 võitu viiest mängust! Esimeses mängus kohtusime kohalike Talsi poistega. Kahjuks polnud poisid mänguks valmis ja nr. 5 palliga kohanemine võttis aega. Oli palju ebaloogilisi lahendusi.

U12 poisid võitsid Balti liigas neli kohtumist
Keila Korvpallikooli U12 poisid võitsid Balti liigas neli kohtumist, kui Vinni spordikompleksis toimunud esimesel etapil võideti Audentese SK, Ura Basket (Soome) ja Läti võistkondadest Ogre ja BS Riga/Jugla.​
U11 poisid said oma esimesel
Balti liiga etapil kaks võitu
Keila ja Saue 2008 ühisvõistkond võistles BBBL etapil, kus esmakordsest Balti liiga kogemusest võeti 2 võitu ja kaotati kolm mängu. Kõrge tase pani poisid veel rohkem pingutama ja mängupilt paranes iga mänguga. Ilma võitluseta ei antud ühtegi punkti ja mängudest on poistel kõvasti õppida, et järgmisel korral veel edukamalt võistelda.
MIKROLIIGA
U10 poisid alustasid mikroliigat kahe võiduga
U10 poisid alustasid hooaega Mikroliigas kahe võiduga. Paides toimunud etapi esimeses mängus võideti Rapla Korvpallikooli võistkond numbritega 43:28.

U10 tüdrukud saavutasid mikroliigas kaks võitu
Keila Korvpallikooli 2009/2010 sünniaastaga tüdrukud võtsid 3. novembril osa esimesest Mikroliiga etapist, mis toimus Vändras. Enamike tüdrukute jaoks oli see kauaoodatud esimene võistluskogemus.

Rukkililles juhendab lapsi uus treener Eveli

Üle 20. aasta korvpalliga tegelenud Eveli on pärit Võru lähedalt Parksepast ning korvpalli mängimisega alustas ta 1995. aastal. Eveli on lõpetanud Audentese Spordikooli korvpalli erialal ja Tallinna Ülikool kehakultuuri teaduskonna.

Harju Elekter jätkab noortekorvapalli toetajana

Harju Elekter AS pikendasid koostöölepingut Keila Korvpallikooliga ning jätkab noorte korvpalli toetajana Keilas juba setsmendat aastat. Tänu Harju Elektri toetusele on korvpallikool soetanud heal tasemel treeningvarustust ning noored saanud osaleda erinevatel võistlustel ja turniiridel. Samuti mängivad toetajad olulist rolli ka võistluste korraldamises.

PALJU ÕNNE!

Soovime õnne Keila Korvpallikooli treeneritele, kes tähistasid hiljuti sünnipäeva.
28. oktoobril oli sünnipäev meie kooli treeneril Martinil ja soovime talle palju õnne ja õnnestumisi elus ning treeneritöös!

1. novembril oli sünnipäev treener Olevil, kes tähistas väärikat 60. juubelit! Soovime talle palju õnne, tervist ja jaksu elus ning treeneritöös.

Korvpallivarustus õpilastele 30% soodsamalt

Keila Korvpallikooli koostööpartneri kaudu saavad korvpallikooli õpilased soetada soodsalt korvpallivarustust veebipoest ballzy.eu või esindusest koha peal (Pärnu mnt 142a).