Datum |
Activiteit |
Vereniging |
Locatie |
10-12-2018
t.e.m.
31-12-2018 |
Vazen voor Mensenrechten
(7 locaties) |
De Belgische Troost vzw, TYSEA vzw, Red Global MX, Level Up, NAREK, OpenDeur vzw |
Budascoop, Stadhuis Kortrijk, Schouwburg, Texture, Mozaiek, de Zonnewijzer, Bibliotheek Kortrijk |
11-12-2018 |
Lunch je wijs met Merhaba |
Merhaba vzw |
CC De Grote Post zaal Dactylo,
Hendrik Serruyslaan 18a,
8400 Oostende |
11-12-18
14-12-18
29-01-2019
31-01-2019
01-02-2019
05-0-2019
|
Fietslessen voor vrouwen |
Spina Bifida |
Provélo,
Londenstraat 15,
1050 Brussel |
12-12-2018
|
Werkatelier subsidies Brugge |
FMDO |
FMDO Brugge,
Stalijzerstraat 19,
8000 Brugge |
13-12-2018 |
Infosessie: kleurrijk gezond - gezonde (op)voeding bij kinderen |
Het Meervoud |
Zaal Vacamber,
Kerkstraat 77,
1082
Sint-Agatha-Berchem |
13-12-2018
|
Bezoek aan het Belvue museum |
FEZA vzw |
Voglerstraat 38,
1030 Schaarbeek |
13-12-2018 |
Brei-atelier: speciale editie: kaarsen versieren voor kerst |
MICV |
Maison Dailly,
Daillylaan 208,
1030 Schaarbeek |
14-12-2018
9u-12u |
Vorming
Inleefparcours ‘Budgethuis’ |
Compagnons |
Budgethuis,
Duivenhokstraat 84,
8400 Oostende |
14-12-2018
13u30 |
Twee (t)huizen, één gids. Wandeling door Brussel en Anderlecht |
Amalbelgika |
Anderlechtsepoort,
1000 Brussel |
14-12-2018
18u |
Bedankingsmoment
vrijwilligers Color Cultuur tijdens TAZ 18 |
FMDO
|
Marcelline,
Weeshuisstraat 1,
8400 Oostende |
14-12-2018
20u |
Eindejaarsfeest
CAAJE |
CAAJE |
OC Marke,
Hellestraat 6,
8520 Marke |
14-12-2018 |
Workshop: een wandeling opzetten in het museum |
FMDO - twee (t)huizen één gids goes BELvue |
Museum voor Schone kunsten,
Regentschapsstraat 3,
1000 Brussel |
15-12-2018 |
Kinderconcert |
TCC Brussel |
Gheudestraat,
1070 Anderlecht |
15-12-2018 |
Kerstdrink |
Het Dorp |
Daillyplein,
1030 Schaarbeek |
16-12-2018
13u-19u |
Market Winter’t |
IetStof vzw |
IetStof,
Krugerstraat 232,
2660 Hoboken |
16-12-2018 |
Ontmoeting met ontbijt voor FEZA en buurtbewoners |
FEZA vzw |
Voglerstraat 38,
1030 Schaarbeek |
17-12-2018 tot
21-12-2018 |
Audiovisueel sensibilisatie-project |
Green Hope Somalia |
Verheydenstraat 24,
1070 Anderlecht |
18-12-2018
14u30 |
Conflict matters in art & culture |
Kif Kif |
Seminarieruimte UA,
Lange Sint-Annastraat 7,
2000 Antwerpen |
19-12-2018
14u |
Thuis in Kortrijk :
Oxfam Wereldwinkel |
OpenDeur vzw |
Oxfam Wereldwinkel,
Groeningelaan 12,
8500 Kortrijk |
19-12-2018
18u |
Cultureel panelgesprek:
Color Cultuur, Cultuurcentrum Brugge en Diversiteitsdienst. |
FMDO |
FMDO Brugge,
Stalijzerstraat 19,
8000 Brugge |
20-12-2018 |
Yoga |
Het Meervoud |
GC DeKroon,
Jean Baptiste Vandendrieschstraat 19,
1082 Sint-Agatha-Berchem |
20-12-2018
19u |
Taalcafé |
OpenDeur vzw |
Staminee Boulevard,
Groeningelaan 15,
8500 Kortrijk |
21-12-2018
13u30
|
Oefensessie voorlezen
|
FMDO |
Bibliotheek Oostende |
21-12-2018 |
Slotfeest voor jaarwerking |
FEZA vzw |
Voglerstraat 38,
1030 Schaarbeek |
22-12-2018 |
Culturele avond |
HIwar |
Vaartkapoen,
Schoolstraat 76,
1080 Sint-Jans-Molenbeek |
29-12-2018 |
Multiculturele literaire avond |
AFIIP |
Zonnelied,
Begijnenstraat 54,
1080 Molenbeek |
31-12-2018 |
Laat ons wakker worden: Dr. Naima Benyaich aan het woord voor een 100% vrouwelijk publiek. |
Dar el ward |
Poincarélaan 47,
1070 Anderlecht |
31-12-2018
18u |
Cultureel Nieuwjaarsfeest |
Tibetaans Cultureel Centrum |
Zaal ‘t Bosjoenk, Zinnialaan 1,
8400 Oostende |
05-01-2019
11u00 |
Verhalen in alle talen |
FMDO |
Bibliotheek Oostende |
05-01-2019
17u |
Berbers nieuwjaar: Yennayer 2969 |
Timlilit |
Fruitstraat 73,
1070 Brussel |
09-01-2019
19u |
Taalcafé III |
OpenDeur vzw |
Eetcafé Habesha,
Doorniksewijk 44,
8500 Kortrijk |
12-01-2019
14u |
Een Kopje Boek |
OpenDeur vzw |
Bibliotheek Kortrijk,
Leiestraat 26,
8500 Kortrijk |
16-01-2019
18u00 |
Info-avond Onderwijs
ambassadeurs Brugge |
FMDO |
Vrijwilligerscentrale, Kraanplein 6,
8000 Brugge |
18-01-2019
13u30 |
Oefensessie voorlezen |
FMDO |
Marcelline,
Weeshuisstraat 1,
8400 Oostende |
26-01-2019 |
Theaterstuk |
FAA |
atmanifalek@gmail.com |
05-02-2019 |
Nieuwjaarsreceptie West-Vlaanderen |
FMDO |
CC De Grote Post,
Hendrik Serruyslaan 18a,
8400 Oostende |
09-02-2019 |
Tibetaans nieuwjaar |
Traditioneel Cultureel Centrum |
Effetazaal,
Polderstraat 76,
8310 Sint-Kruis |
09-02-2019
11u00 |
Verhalen in alle talen |
FMDO |
Bibliotheek Oostende |
15-02-2019 |
Oefensessie voorlezen |
FMDO |
FMDO bij Marcelline,
Weeshuisstraat 1,
8400 Oostende |
23-02-2019 |
Culturele uitwisseling |
Bawasa Vzw |
Fédération Royale des Associations des Sourds de Bruxelles, Saksen-Coburgstraat 38,
1210 Sint-Joost-ten-Node |
23-02-2019 |
Reis door een literaire wereld [ Bewogen/ Intraliteratour] |
AFIIP, Assada, Al Madina, MICV, Siempre, Partage en Couleurs, Ma Vie en Main, FMDO |
www.scan4diversity.be |
Elke weekdag |
Burgerschaps Athelier |
FEZA vzw |
Voglerstraat 38,
1030 Schaarbeek |
Elke maandag en vrijdag
9u-12u |
Sociale Permanentie
|
FEZA vzw |
Voglerstraat 38,
1030 Schaarbeek |
Elke maandag
11u-16u |
Ontmoeting voor senioren |
Firefec Bandundu vzw |
Luikstraat 66,
1090 Vorst |
Elke maandag
13u30-14u30
Niet in vakantieweken |
Yoga lessen |
FEZA vzw |
Voglerstraat 38,
1030 Schaarbeek |
Elke maandag
13u30-15u30 |
Gesprekstafels Vrouwenklap |
FMDO |
Marcelline,
Weeshuisstraat 1,
8400 Oostende |
Elke maandag
14u |
Arabische les voor vrouwen |
Hadjats club
Dar el ward |
Stephensonplein 79,
1030 Schaarbeek |
Elke maandag
20u30 |
Training FC Compagnons |
Compagnons |
Pycke de Ten,
Aerdelaan 47,
8400 Oostende |
Elke dinsdag |
Ontmoeting tussen senioren met diverse afkomst
|
FEDDA vzw |
Het Anker,
Marcqstraat 25,
1000 Brussel |
Elke dinsdagavond |
Dansles: Hiphop en hedendaagse afrodans |
Zassii Vzw |
GC Ten Weyngaert, Bondgenotenstraat 52,
1190 Vorst |
Elke woensdag
en zaterdag |
Dansles |
Partage en Couleurs vzw |
Biestebroek,
Veeweydestraat 90,
1070 Anderlecht |
Elke woensdagmiddag |
Dansles: Hiphop en hedendaagse afrodans |
Zassii Vzw |
Ten Weyngaert, Bondgenotenstraat 52,
1190 Vorst |
Elke woensdag 14u-16u |
Taalstimulering voor kleuters |
Het Meervoud
Mes Tissages |
Het Meervoud,
Egide Winteroystraat 34,
1082 Sint-Agatha-Berchem |
Elke woensdag
14u |
Ontmoeting met debat |
Hadjats club
Dar el ward |
Stephensonplein 79,
1030 Schaarbeek |
Elke woensdag
15u-17u |
Nederlandstalige gesprekstafels |
Syrië met liefde |
Antenne,
Torhoutsesteenweg 291,
8400 Oostende |
Elke donderdag
9u30-12u30
Behalve: laatste donderdag van de maand |
Pique-aille- brei-ateliers voor vrouwen |
MICV vzw |
Daillylaan 208,
1030 Schaarbeek |
Elke donderdag
14u-16u |
Wekelijkse bijeenkomst |
Ardaps vzw |
GC Heembeek,
Mutsaard Frans Vekemansstraat 131,
1120 Neder-Over-Heembeek |
Elke vrijdag
10u30 |
sociaal secretariaat |
Jades vzw |
FMDO Brussel,
Sainctelettesquare 19,
1000 Brussel |
Elke vrijdag en zondag |
Ontmoetingen tussen vrouwen |
Partage en Couleurs vzw |
Inschrijven verplicht:
partageencouleurs@live.be |
Elke vrijdag
18u |
Repetitie koor |
Matondo |
Meer info:
cecile.cappellen@skynet.be |
Elke zaterdag |
Actieve vorming ouders en kinderen |
Assada Vzw |
Van Volxemlaan 391,
1190 Vorst |
Elke zaterdag
10u-12u |
Handi-percussie workshop |
Matissa vzw |
Schietbaanstraat 14,
1060 Sint-Gillis |
Elke zaterdag
10u-12u |
Russische taalles voor kinderen |
MIR |
OC De Boeie,
Kerkstraat 35,
8400 Oostende |
Elke zaterdag
10u-12u |
Armeense taalles voor kinderen |
Aragats |
OC De Blomme,
Chrysantenstraat 30,
8400 Oostende |
Elke zaterdag 10u-13u |
Arabische taalles voor kinderen |
Syrië met liefde |
De Takel Don Bosco, Elisabethlaan 221,
8400 Oostende |
Elke zaterdag
13u30 |
Kinderatelier Ludo Latino : muziek en kunst in het Spaans 3 tot 7 jaar |
Amorika |
’t Werkhuys,
Zegelstraat 13,
2140 Antwerpen |
Elke zaterdag
12u-14u |
Beweeg je lichaam
(voor jongeren) |
Matissa vzw |
Metaalstraat 40,
1060 St-Gillis |
Elke zaterdag
12u30-15u30 |
Nepalese taalles |
Nepali Samudaya Oostende |
FMDO Oostende,
Kannunik Dokter Louis Colensstraat 7,
8400 Oostende |
Elke zaterdag
13u30 |
Kinderatelier Ludo Latino: Lezen en schrijven in het Spaans 8 tot 12 jaar |
Amorika |
’t Werkhuys,
Zegelstraat 13,
2140 Antwerpen |
Elke zondag
10u-14u |
Somalische taalles |
Maandeeq |
OC De Boeie,
Kerkstraat 35,
8400 Oostende |
Elke zondag
10u-13u |
Tibetaanse taalles |
Tibetaans Cultureel Centrum |
OC De Boeie,
Kerkstraat 35,
8400 Oostende |
Elke zondag
10u-12u
12u-14u |
Arabische taalles voor kinderen |
Kolona Maan |
OC De Boeie,
Kerkstraat 35,
8400 Oostende |
Elke zondag
11u |
Nepalese taalklas |
Nepali Language and Culture Classes |
't Werkhuys,
Zegelstraat 13,
2140 Antwerpen |
Elke zondag
12u |
Nepalese dansklas |
Nepali Language and Culture Classes |
't Werkhuys,
Zegelstraat 13,
2140 Antwerpen |
Elke zondag
18u00-20u00 |
Zwemmen voor vrouwen: zwemlessen + vrij zwemmen |
Dar el ward
Hadjats Club |
Zwembad Neptunium,
Jeruzalemstraat 56,
1030 Schaarbeek |
Doorlopend |
Sociaal secretariaat |
Saving Lives Union Vzw |
Meer info: savinglivesunion@gmail.com |