Copy

KEILA KORVPALLIKOOL

Keila Korvpallikooli uudiskiri
U11 poisid võitsid VKK liigas esikoha
Selle hooaja esimene karikas on käes! Keila Korvpallikooli U11 poisid võitsid VKK liiga. Finaalis võideti Pärnu Paulust tulemusega 53:40.
Keila U20 meeskond sai Euroopa noorte korvpalliliigas 11. koha
Keila Korvpallikooli poiste hooaeg Euroopa noorte korvpalliliiga (EYBL) U20 turniiril lõppes kahe võidu ja kuue kaotusega. Sarja tase oli kõrge ning mängud noormeeste arenguks hädavajalikud. Kokkuvõttes paigutus Keila 18 meeskonna hulgas 11. reale.

Keila naiskond tõi omavalitsuste
talimängudelt 5. koha
Keila naiskond tõi Viljandist, Eesti omavalitsuste 34.  talimängududelt 5 koha.
Võistkondi oli palju, konkurents tihe ja kohal olid ka mitmed meistriliiga mängijad. Mängiti 2×10 minutit jooksvat aega ja väljak oli tavapärasest oluliselt väiksem.
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2. LIIGA
Keila Korvpallikooli esindusmeeskond käis Tartus kohtumas Tartu Terminaliga. Mäng oli raske. Poolajaks oldi kahepunktilises kaotusseisus 40:42. Halvasti algas ka kolmas veerandaeg. Nelja ja poole minutiga visati vaid kaks punkti ning jäädi kaotusseisu 42:50.
Meeskonna liidrite jaoks polnud see just parim hetk, kuid õnneks tõid mängu pöörde vahetusest sekkunud Conrad Sengbusch, Mart Maide ja Erik Dzotsendize.  Nad tõid rünnakutesse teravuse ja kiiruse ning kaitsesse agressiivsuse.
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
U18 meeskond hoiab meistrivõistluste
arvestuses liidrikohta
Mängus Pärnu Paulusega oli esimene poolaeg võrdne – 36:32. Teisel poolajal aeti aga mäng kiiremaks ning kolmas veerandaeg võideti 27:8. Sellega oli mängu saatus otsustatud. Keila võitis 77:65.
Keila Korvpallikooli U18 meeskond sai kaks võitu ka kohtumistelt TTÜ Korvpallikooli ja Tartu meeskondadega.

U16 võitis T. Soku KK meeskonda 103:68
Eesti U16 MV järjekordses mängus T. Soku KK vastu korraldas harvanähtava viskekontserdi Keila KK tagamees Kristen Kasemets, kes tabas koguni 9 kolmepunktiviset.
Ka ülejäänud meeskond ei väristanud visetel eriti kätt, sest kokku visati tervelt 16 kolmest ning võeti ka kindel 103:68 võit.
U16 ja U14 mängisid Rakvere Tarva vastu
Raskem ülesanne oli U16 poistel, kes ilma oma kahe põhimängijata  pidid vastu hakkama Rakvere Tarva poistele.
Kuigi lõpuks tuli vastu võtta valus 78:84 kaotus, tuleb poisse tunnustada.
U14 poiste ülesanne oli seekord lihtsam. Rakvere Tarvas II alistati skooriga 87:33 ning Jõhvi SK 84:23.
Treener sai mänguminutid jaotada võrdselt kõigi rivis olnud 11 poisi vahel ning kõik said ka käe valgeks.
U12 poisid said juurde 3 võitu
2006 poisid olid võitlustules järjekordsel mini etapil, kus võeti 4 mängust 3 võitu. Esimeses mängus kohtusime oma sõpradega Saku KKst. Mängu algus oli tasavägine, kuid tänu edukale kaitsele võitsime mängu.

BALTI LIIGA
U13 lõpetas Balti liiga
vahegrupiturniiri kahe võiduga
Korvpallikooli U13 meeskond lõpetas Balti liiga vahegrupiturniiri kahe võidu ja kolme kaotusega.
Turniiri avapäev oli meie jaoks väga raske. Vastu tulid liiga kaks liidrit Mazieikai (Leedu) ja Moskva Dinamo.

Loe edasi ...
U12 poisid said Balti liiga etapil kolm võitu
2006 poistel oli nädalavahetusel Balti liiga etapp, kus mängiti kokku viis mängu ja neist võideti kolm.
Poisid alustasid esimest mängu hea hooga ning alistasid vastase Tukumsi 51:27.

U11 poisid said Balti liiga kokkuvõttes 2 võitu
U11 poisid pidid Balti liiga vahegrupiturniiril tunnistama vastaste paremust - kaotati kõik neli mängu. Siguldas toimunud turniiril iseloomustas mänge ebakindel tegutsemine rünnakul. Liialt palju eksiti lähivisetel, mis ei võimaldanud vastastega sammu pidada.
OLYBET NAISTE KORVPALLILIIGA

Keila naiskond võitis NKL veerandfinaalis Tähtveret
OlyBet Naiste Korvpalliliiga veerandfinaalis võitis Keila Korvpallikooli naiskond Tähtveret seisuga 60:56. Kindlasti ei olnud Keila enne mängu favoriidi rollis, küll aga läksid kõvasti võitlema ja korralikult mängima.
MIKROLIIGA

2. klassi poisid said Mikroliigas esimese võidu

Valdavalt aasta vanemate poiste konkurentsis said 2. klassi poisid mikroliiga turniiril esimene võidu Tiit Soku KK/SK Nord III üle tulemusega 40:38.
Kahes eelnevas mängus tuli tunnistada Saue Korvpallikooli ja Tiit Soku KK I võistkondade paremust