KEILA KORVPALLIKOOL

Keila Korvpallikooli uudiskiri
Eesti Koolispordiliidu 3×3
finaalis sai Keila 2. koha
Kalevi Spordihallis toimunud Eesti Koolispordiliidu 3×3 korvpalli finaalvõistlustel said Keila Korvpallikooli poisid: Cristofer Lempu, Stefan Honga, Rasmus Hulkko ja Tom Oskar Arro 4.-5. klassi poiste arvestuses tubli teise koha.

30 meeskonna konkurentsis sammuti võidult-võidule, kuni finaalis tuli Tartu Mart Reiniku kooli paremust tunnistada.
Korvpallikooli esindusmeeskond lõpetas
Eesti meistrivõistluste 2. liiga 6. kohaga
Keila Korvpallikooli esindusmeeskond saavutas Eesti meistrivõistluste 2. liiga lõpparvestuses 6. koha. Keila jaoks sai 2. liiga hooaeg läbi veerandfinaalis, kus kahel korral jäädi alla Rakvere Tarvasele.

Vastase tase oli lihtsalt veidike kõrgem – valdav enamus mängijatel on tagataskus meistriliiga kogemus, mõnedel koguni pikaajaline. Keila meeskond ei langenud aga võitluseta.
Keila naiskond saavutas Olybet naisteliigas 4. koha
Rae spordihoones toimunud finaalturniiril kolmanda koha mängus tuli vastu KK Tallinna naiskond.
Vahegrupi esimese mängus suudeti KK Tallinna võita tulemusega 66:61 ning teises kohtumises kodusaalis kaotati 70:78. Seega eeldas mäng võrdsete võistkondade heitlust.
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
Keila jätkab U18 sarjas  liidrina
Keila jätkab U18 sarjas 11 võidu ja 1 kaotusega liidrina. Meeskond kohtus võõrsil tabelis 3. kohta hoidva Tallinna Kaleviga. Mängu dikteeriti algusest peale.
Poolajaks juhiti 49:39 ning turvalist vahet hoiti ka teisel poolajal. Keila kasuks rääkis pikem ja ühtlasem pink ning ladus rünnak.
U16 lõpetas Eesti MV põhiturniiri 3. kohaga
Keila U16 poisid lõpetasid Eesti meistrivõistluste põhiturniiri kolmanda kohaga. Selleks tuli põhiturniiri viimases mängus alistada võõrsil Raplamaa meeskond, millega poisid kenasti ka toime tulid.
Haarasime kohe mängu alguses ohjad endi kätte ja dikteerisime kogu mängu. Kasuks tuli korralik viskekindlus kolmese kaare tagant, tabasime 13 kolmest, väga hästi sekkusid ka kõik vahetusmängijad.
2006 poisid said mini etapil ühe võidu
Keila 2006 poisid osalesid mini etapil Iisakus, kus kolmest mängust võideti üks.
Esimeses mängus kohtusime Reinar Halliku KK. Kahjuks ei suutnud poisid mängida võistkondlikult ja vastaste võistkondlik kaitse murdis meid mängu lõpuks 41:46.

BALTI LIIGA
U13 meeskond lõpetas Balti liiga hooaja võidukalt
Korvpallikooli U13 meeskond lõpetas Balti liiga hooaja võidukalt, alistades põnevas 7.-8. koha mängus Igors Miglinieksi Spordikooli Lätist numbritega 43:40.

Loe edasi ...
U11 poisid said Balti liigas kolm võitu ja ühe kaotuse

Keila Korvpallikooli U11 poisid said Balti liigas kolm võitu ja ühe kaotuse. Siguldas toimunud finaalturniiri raames mängiti nelja võistkonna osavõtul nn. minifinaal kohtadele   17-20.
Esimeses kohtumises suudeti alistada lisaaja järel Tartu Raidor tulemusega 36:32.

MAKROLIIGA

U11 võitis makroliigas kõik kolm kohtumist

Kui eelmine etapp Tartus tuli tunnistada U11 poistel kolmes mängus vastaste paremust, siis Keilas toimunud etapil suudeti vastaseid edestada suureskooriliste võitudega.
Keila KK – BC Tartu Pantrid 80:36
Keila KK – Sillamäe 89:11
Keila KK – Saaremaa SK/BC Kalev Cramo 79:52
MIKROLIIGA

2008 ja 2009 tüdrukud said kogemusi
kolmelt mikroliiga etapilt

Tüdrukud on võtnud sel hooajal osa kolmest Mikroliiga etapist. Võidurõõmu me neil etappidel ei kogenud, ent võtsime igalt etapilt kaasa mitmesuguseid kogemusi järgmistele treeningutele ja võistlustele.

3. klassi poisid jäid mikroliiga etapil võiduta

Keila Korvpallikooli 3. klassi poisid käisid mikroliiga etapil, kus sel korral võite maitsta ei saanud.
Esimeses mängus jäädi alla 28:35 Tiit Soku KK II le. Poisid alles ärkasid ja kahjuks saime hoo sisse alles kahel viimasel veerandajal.

1. klassi poisid kohtusid Saku Korvpalliklubiga

Keila Korvpallikooli 1. klassi poisid kohtusid sõpruskohtumise raames Saku Korvpalliklubi eakaaslastega. Osaleti teatevõistlustel, mängiti rahvastepalli ja korvpalli. Võistlustel saadi hea tagasiside ja nüüd saab jälle innukalt treeningutel oskusi lihvida.

Keila Korvpallikool avab sügisel filiaali Paldiskis

Uuel õppeaastal alustab Keila Korvpallikooli filiaalina tegevust Paldiski korvpallikool.
Trennid hakkavad toimuma Paldiski spordikeskuses ja trenni ootame 1. - 2. klassi ja 3. - 4. klassi lapsi.