Copy

KEILA KORVPALLIKOOL

Uudiskiri
ESINDUSVÕISTKOND
Keila Korvpallikooli esindusmeeskond kohtub veerandfinaali otsustavas mängus Reinar Halliku Korvpallikooliga

Mängude seis on 1:1 ja kahe võiduni mängitavas seerias tuleb otustav mäng Keila koduväljakul. Taas on võimalus oma kodumeeskonnale häälekalt kaasa elada ja aidata Keila poolfinaali ehk Final Four’i. Vastas meeskonnas jooksevad väljakule Reinar Hallik, Gert Dorbek ja olümpiavõitja Gerd Kanter.

Tule kindlasti saali ja aitame kodumeeskonna poolfinaali!

Sissepääs kõigile Tasuta!

Kaasa võtta pasunad ja trummid!

Poolajal auhinnamäng Ballzy auhinadele ja mitmetele Keila Korvpallikooli meenetele!

Saalis näeme!!!

Fännisärgid ja kaasa elamiseks vajalik atribuutika
Enne kodumängu on Keila Tervisekeskuse fuajees võimalik soetada Keila Korvpallikooli fännisärke, kaasa elamiseks vajalikku atribuutikat (pasunad, plaksutid) ja palju muud põnevat korvpalliga seotud kraami. Tule kindlasti vaatama ja ostma!

Info fännisärkide tellimise ja suuruste kohta saab ka aadressilt: admin@keilakk.eu