Beste leden,
Geen lang voorwoord dit keer. Deze nieuwsbrief fietsen we er een beetje tussendoor, omdat het twee-wekelijkse uitbrengschema niet meer gelijk liep met de start van de competitie, maar iedereen natuurlijk wel op de hoogte moet zijn van de aanschrijvingen van het vervoer en de verenigingstaken.
Vanuit het bestuur dan nog wat korte aanvullingen:
- Aanstaande zaterdag, op 26 november, speelt DeetosSnel 1 uit bij DSC 1 in Eindhoven. Het verzoek van DSC is om kaarten alvast vooraf te bestellen via: http://kvdsc.nl/toegangsbewijzen/bestellen Dit is om rijen voor de ingang te voorkomen.
- De verwachting is dat we de nieuwe clubkaarten vorafgaand aan de volgende thuiswedstrijd van DeetosSnel 1 op 3 december kunnen uitgeven.
- Zoals in een aparte mail aangegeven wprdt de jaarlijkse ALV gehouden op maandag 12 december. We zien jullie graag daar!
Namens het bestuur,
Martijn Naaktgeboren
|
|
ZAT |
26-11 |
20.00 |
DSC 1 – DeetosSnel 1 |
|
|
|
|
Demi, Naomi, LaraH, Quinty |
Sch. |
: |
Alphen /vd Beukel |
1 |
|
|
Joost, Mats, Mees, Nout |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
17.45 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
De Vijfkamp, Eindhoven |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
18.15 |
DSC 2 – DeetosSnel 2 |
|
|
|
|
Jamilla, Lisa, Louise, Margot, Marit |
Sch. |
: |
Opering/v Putten |
2 |
|
|
Jesper, Patrick, Rutger, Senno, Sven |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
16.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
De Vijfkamp, Eindhoven |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
14.20 |
DeetosSnel 3 – Rohda 2 |
|
|
|
|
Britt, Daniëlle, Femke, LaraD, Minke |
Sch. |
: |
E. Vernhout |
3 |
|
|
Bram, Jasper, Job, JoostK, Rafet |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
13.20 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
17.30 |
ACKC 2 – DeetosSnel 4 |
|
|
|
|
Christa, Jiska, Kim, Marlies, NienkeU |
Sch. |
: |
KNKV,SR |
4 |
|
|
KevinL, Koen, MartijnN, Sam, Twan |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
16.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
De Jager, Giessen |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
18.10 |
DeetosSnel 5 – Albatros 8 |
|
|
|
|
Conny, Jolanda, Kailey, Robin, Rosa |
Sch. |
: |
Roy Helmos |
5 |
|
|
Jasper, Jelthe, Julien, Justin, Simo |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
17.15 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
16.10 |
Twist 8 – DeetosSnel 6 |
|
|
|
|
Anouk, Beau, IsaM, Larissa, Mitzy |
Sch. |
: |
|
6 |
|
|
Darren, Hugo, Jonathan, Matthijs, Stijn |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
14.50 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Blaashal Twist, Vlaardingen |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26-11 |
|
DeetosSnel 7 is vrij dit weekeinde |
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
17.00 |
DeetosSnel 8 – Merwede 6 |
|
|
|
|
Elise, Lisette, Mariëtte, Marjolijn, SimoneK |
Sch. |
: |
Arno de Reus |
8 |
|
|
Ivar, Michel, PaulH, PaulR, Philippe, RoyH |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
18.30 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZON |
27-11 |
12.10 |
DeetosSnel 9 – Movado 6 |
|
|
|
|
Cecile, Diana, Marianne, Mireille, Trudy, Wendy |
Sch. |
: |
Walter Bijl |
9 |
|
|
Jeroen, Oscar, Patrick, Raymond, Ronald |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
11.40 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZON |
27-11 |
11.00 |
DeetosSnel 10 – Dunas 5 |
|
|
|
|
Anita, Colleen, Danielle, Elles, Petra |
Sch. |
: |
Oscar Visser |
10 |
|
|
Gijs, Joost, LarsB, Ron, Satish, Walter, Wout |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
10.30 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZON |
27-11 |
13.20 |
DeetosSnel 11 – Wageningen 10 |
|
|
|
|
Amanda, Jacqueline, Jellie, NienkeO, Patricia |
Sch. |
: |
Raymond Poots |
11 |
|
|
Herman, Jeroen, LarsS, Rinse, Wessel |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
12.40 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
WO |
23-11 |
20.00 |
Fortissimo MW2 – DeetosSnel MW1 |
|
|
|
|
AnneMarleen, Annika, Daphne, Ellen, Marijke, Marjolijn |
Sch. |
: |
|
MW |
|
|
Arno, Erik, Hans, Jeroen, Mark, Reiner |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
18.45 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
De Oever, IJsselstein |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AFSCHRIJVEN VÓÓR WOENSDAG 19.00 UUR
S1 t/m S4 VACATURE (bij coach, geen wedstrijdsecretariaat)
S5 t/m MW VACATURE (bij team, geen wedstrijdsecretariaat) |
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
|
|
|
ZAT |
26-11 |
12.40 |
DeetosSnel A1 – Kinderdijk A1 |
|
|
|
|
Amy, Bobbi, Isa, Jinthe, Madelief, Sifra |
Leider |
: |
Gert-Jan / Frank |
A1 |
|
|
Bora, Daan, Mick, Samuel, ThijsK |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
11.40 uur |
Sch. |
: |
R. Meijborg |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
15.50 |
DeetosSnel A2 – Seolto A1 |
|
|
|
|
Anouk, Esmee, Femke, Mare. Rebecca, Suzan |
Leider |
: |
Sam / Robert |
A2 |
|
|
Daan, Sjors, Teun, Wesley |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
14.50 uur |
Sch. |
: |
C. Schilperoord |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
11.10 |
DeetosSnel B1 – KCR B1 |
|
|
|
|
Fleur, Linsey, Noortje, Sterre, Res: dame |
Leider |
: |
Patrick / Marc |
B1 |
|
|
Jay, Jordy, Raf, Ruben, Twan |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
10.00 uur |
Sch. |
: |
W. le Comte |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
18.00 |
KOAG B1 – DeetosSnel B2 |
|
|
|
|
Demi, Evi S, Isa, Manon, Mirthe, Tessa |
Leider |
: |
Marcel |
B2 |
|
|
David, Gijs, Maarten, Max, Tygo |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
16.45 uur |
Sch. |
: |
KNKV |
|
|
|
Sporthal |
: |
KWC-hal, Krimpen a/d IJssel |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van David, Evi, Gijs en Max voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
VR |
25-11 |
19.35 |
PKC B4 – DeetosSnel B3 |
|
|
|
|
Adèle, Iris, Jayla, Juliëtte, Manon, Mila, Sabine, |
Leider |
: |
Darren / Wessel |
B3 |
|
|
Finn, ThijsV, Suzan, Tara |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
18.45 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
PKC-hal, Papendrecht |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Juliette, Suzan en Manon voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
13.15 |
DeetosSnel C1 – Albatros C1 |
Hal2 |
|
|
|
EviK, Lara, Lotte, Noor, Charissa |
Leiders |
: |
Wendy |
C1 |
|
|
Brent, Deen, Dylan, Siem, Sil |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
12.30 uur |
Sch. |
: |
KNKV |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
11.05 |
DeetosSnel C2 – PKC C4 |
Hal2 |
|
|
|
Fleur, Jolina, Lynn, Marit,Naomi, Sarah, Yasmine |
Leiders |
: |
Fiona / Ron |
C2 |
|
|
Fabian, Peyton, Tygo |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
10.30 uur |
Sch. |
: |
Marielle |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
Hogendoorn |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
12.10 |
DeetosSnel C3 – DSO C2 |
Hal2 |
|
|
|
Daniëlle, Demi, Marwa, Michelle, Yosan |
Leider |
: |
Jasper / Jonathan |
C3 |
|
|
Hugo, Lourens |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
11.30 uur |
Sch. |
: |
Fiona Ruward |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
D1 |
|
|
DeetosSnel D1 is vrij dit weekend |
|
|
|
|
Eventueel nog mutaties bij D1 en D2 !! |
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
10.00 |
DeetosSnel D2 – Vriendenschaar D2 |
Hal2 |
|
|
|
Emma, Eva, Jaimy, Lianne, Lunah, Mila, Noor, Tess, Ylse |
Leider |
: |
Minke / Rebecca |
D2 |
|
|
Germain, Reinier, Timo, Valentijn |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
09.30 uur |
Sch. |
: |
Peter |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
Groeneweg |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
09.00 |
DeetosSnel E1 – HKC (Ha) E1 |
|
|
|
|
Fee, Isa, Jonneke, Sophie |
Leiders |
: |
Anita |
E1 |
|
|
Nabel |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
08.30 uur |
Sch. |
: |
Marlies |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
Simpelaar |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
10.00 |
DeetosSnel E2 – DVS ‘69 E1 |
|
|
|
|
Iris, Lena, Neslihan, Selma, Sofie |
Leiders |
: |
Daan / Ruben |
E2 |
|
|
Tobias |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
09.30 uur |
Sch. |
: |
Anita Veldman |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
10.00 |
DeetosSnel E3 – HKC (Ha) E4 |
|
|
|
|
Amelie S, Benthe, Merle, Norah, Yze |
Leiders |
: |
Priscilla / Etienne |
E3 |
|
|
Hidde |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
09.30 uur |
Sch. |
: |
Remco |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
Lubbelinkhof |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
09.00 |
Albatros E6 – DeetosSnel E4 |
|
|
|
|
Amélie P, Cansu, Evi, Lily, Silvenne |
Leiders |
: |
Madelief / Maikel |
E4 |
|
|
Micha |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
08.15 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Develsteinhal, Zwijndrecht |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Lily en Micha voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
09.00 |
Oranje Zwart E1 – DeetosSnel E5 |
|
|
|
|
Feline, Fenne, Juna, Livia |
Leiders |
: |
Michiel |
E5 |
|
|
Duuk |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
08.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Dorpshart, Mijnsheerenland |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Feline en Duuk voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
09.00 |
DeetosSnel F1 – Sporting Delta F1 |
|
|
|
|
Manouk, Renske, Saar, Sas |
Leiders |
: |
Danielle |
F1 |
|
|
Faas |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
08.30 uur |
Sch. |
: |
Gerda Post |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
10.00 |
DeetosSnel F2 – Ventura Sport F1 |
|
|
|
|
Jessy, Lindsay, Norah |
Leiders |
: |
Gijs / Martijn |
F2 |
|
|
Bauke, Thijmen |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
09.30 uur |
Sch. |
: |
Marjolein |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
Naaktgeboren |
|
|
|
|
|
ZAT |
26-11 |
09.00 |
Oranje Zwart F1 – DeetosSnel F3 |
|
|
|
|
Dominique, Mila-Mae |
Leiders |
: |
Petra / Femke |
F3 |
|
|
Fender, Yannick |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
08.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Doprshart, Mijnsheerenland |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Yannick en Mila-Mae voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
|
AFSCHRIJVEN VÓÓR DONDERDAG 19.00 UUR
A/B/C bij LEON EVERA (tel. 06 – 5054 9765)
D/E/F bij MIRANDA DIJKSMAN (tel. 06 – 3822 2204)
(let op: afschrijven kan alleen telefonisch / dus niet via sms en WhatsApp)
|
|
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
VERVOER: Kunt u niet voor het gevraagde vervoer zorgen? Regel het dan onderling met de andere ouders van de ploeg. Ruil met elkaar.
|
|
|
ZAT |
03-12 |
20.00 |
DeetosSnel 1 – Oost-Arnhem 1 |
|
|
|
|
Demi, Naomi, LaraH, Quinty |
Sch. |
: |
Boogaard |
1 |
|
|
Joost, Mats, Mees, Nout |
|
|
/ den Dekker |
|
|
|
Aanwezig |
: |
19.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
18.15 |
DeetosSnel 2 – Oost-Arnhem 2 |
|
|
|
|
Jamilla, Lisa, Louise, Margot, Marit |
Sch. |
: |
W. Pellikaan |
2 |
|
|
Jesper, Patrick, Rutger, Senno, Sven |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
17.15 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
17.45 |
BEP 2 – DeetosSnel 3 |
|
|
|
|
Britt, Daniëlle, Femke, LaraD, Minke |
Sch. |
: |
T. Hansma |
3 |
|
|
Bram, Jasper, Job, JoostK, Rafet |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
15.15 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
MFSA De Beuk, Purmerend |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
14.20 |
DeetosSnel 4 – Korbatjo 2 |
|
|
|
|
Christa, Jiska, Kim, Marlies, NienkeU |
Sch. |
: |
KNKV,SR |
4 |
|
|
KevinL, Koen, MartijnN, Sam, Twan |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
13.30 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
16.00 |
Oranje Wit (D) 7 – DeetosSnel 5 |
|
|
|
|
Conny, Jolanda, Kailey, Robin, Rosa |
Sch. |
: |
|
5 |
|
|
Jasper, Jelthe, Julien, Justin, Simo |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
15.15 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
OranjeWit-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
16.50 |
DeetosSnel 6 – ZKV (Zu) 3 |
|
|
|
|
Anouk, Beau, IsaM, Larissa, Mitzy |
Sch. |
: |
Mario Plaisier |
6 |
|
|
Darren, Hugo, Jonathan, Matthijs, Stijn |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
16.05 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
15.35 |
DeetosSnel 7 – Korbatjo 4 |
|
|
|
|
Esther, FlorienH, FlorienV, Frederique, Lara |
Sch. |
: |
Twan de Bruijn |
7 |
|
|
JoostV, Remco, RoyP, SamE, Thomas |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
15.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
18.30 |
ADO 4 – DeetosSnel 8 |
|
|
|
|
Elise, Lisette, Mariëtte, Marjolijn, SimoneK |
Sch. |
: |
|
8 |
|
|
Ivar, Michel, PaulH, PaulR, Philippe, RoyH |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
17.45 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
De Schenkel, ‘s-Gravendeel |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZON |
04-12 |
11.00 |
Wageningen 10 – DeetosSnel 9 |
|
|
|
|
Cecile, Diana, Marianne, Mireille, Trudy, Wendy |
Sch. |
: |
|
9 |
|
|
Jeroen, Oscar, Patrick, Raymond, Ronald |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
09.30 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Het Binnenveld, Wageningen |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZON |
04-12 |
12.10 |
ALO 5 – DeetosSnel 10 |
|
|
|
|
Anita, Colleen, Danielle, Elles, Petra |
Sch. |
: |
|
10 |
|
|
Gijs, Joost, LarsB, Ron, Satish, Walter, Wout |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
10.45 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Ockenburgh, Den Haag |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
DeetosSnel 11 is vrij dit weekend |
|
|
|
|
|
|
WO |
30-11 |
19.55 |
DeetosSnel MW1 – VIKO/Het Bosch MW1 |
|
|
|
|
AnneMarleen, Annika, Daphne, Ellen, Marijke, Marjolijn |
Sch. |
: |
Björn van Rosmalen |
MW |
|
|
Arno, Erik, Hans, Jeroen, Mark, Reiner |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
19.30 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AFSCHRIJVEN VÓÓR WOENSDAG 19.00 UUR
S1 t/m S4 VACATURE (bij coach, geen wedstrijdsecretariaat)
S5 t/m MW VACATURE (bij team, geen wedstrijdsecretariaat) |
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
|
|
|
ZAT |
03-12 |
13.30 |
Vitesse (Ba) A1 – DeetosSnel A1 |
|
|
|
|
Amy, Bobbi, Isa, Jinthe, Madelief, Sifra |
Leider |
: |
Gert-Jan / Frank |
A1 |
|
|
Bora, Daan, Mick, Samuel, ThijsK |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
12.10 uur |
Sch. |
: |
Q. Wolff |
|
|
|
Sporthal |
: |
Bongerdhal, Barendrecht |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Thijs, Bora, Daan en Samuel voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
11.15 |
ONDO (M) A1 – DeetosSnel A2 |
|
|
|
|
Anouk, Esmee, Femke, Mare. Rebecca, Suzan |
Leider |
: |
Sam / Robert |
A2 |
|
|
Daan, Sjors, Teun, Wesley |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
09.00 uur |
Sch. |
: |
KNKV,SR |
|
|
|
Sporthal |
: |
De Sprong, Middelburg |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Rebecca, Suzan en Teun voor vervoer zorgen? |
|
|
|
ZAT |
03-12 |
13.35 |
PKC B1 – DeetosSnel B1 |
|
|
|
|
Fleur, Linsey, Noortje, Sterre, Res: dame |
Leider |
: |
Patrick / Marc |
B1 |
|
|
Jay, Jordy, Raf, Ruben, Twan |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
12.15 uur |
Sch. |
: |
P. Christiaans |
|
|
|
Sporthal |
: |
PKC-hal, Papendrecht |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Jay,Twan en Jordy voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
11.00 |
DeetosSnel B2 – Swift (M) B1 |
|
|
|
|
Demi, Evi S, Isa, Manon, Mirthe, Tessa |
Leider |
: |
Marcel |
B2 |
|
|
David, Gijs, Maarten, Max, Tygo |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
10.15 uur |
Sch. |
: |
C. Schilperoord |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
12.00 |
DeetosSnel B3 – Oranje Wit (D) B3 |
|
|
|
|
Adèle, Iris, Jayla, Juliëtte, Manon, Mila, Sabine, |
Leider |
: |
Darren / Wessel |
B3 |
|
|
Finn, ThijsV, Suzan, Tara |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
11.30 uur |
Sch. |
: |
Conny v Yperen |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
12.20 |
PKC C1 – DeetosSnel C1 |
|
|
|
|
EviK, Lara, Lotte, Noor, Charissa |
Leiders |
: |
Wendy |
C1 |
|
|
Brent, Deen, Dylan, Siem, Sil |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
11.00 uur |
Sch. |
: |
W.J. van Dort |
|
|
|
Sporthal |
: |
PKC-hal, Papendrecht |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Brent, Sil en Dylan voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
12.00 |
Kinderdijk C3 – DeetosSnel C2 |
|
|
|
|
Fleur, Jolina, Lynn, Marit,Naomi, Sarah, Yasmine |
Leiders |
: |
Fiona / Ron |
C2 |
|
|
Fabian, Peyton, Tygo |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
11.00 uur |
Sch. |
: |
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Molenzichthal, Alblasserdam |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Yasmine, Peyton en Fleur voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
14.30 |
Springfield C1 – DeetosSnel C3 |
|
|
|
|
Daniëlle, Demi, Marwa, Michelle, Yosan |
Leider |
: |
Jasper / Jonathan |
C3 |
|
|
Hugo, Lourens |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
13.30 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Parrestee, Hoeven |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Marwa, Lourens en Hugo voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
10.00 |
DeetosSnel D1 – GKV D1 |
|
|
|
|
Eventueel nog mutaties bij D1 en D2 !! |
|
|
|
|
Britt, Hermela, Lana, Leli, Yumè |
Leiders |
: |
Petra |
D1 |
|
|
Axel, Bruno, Daniël, Fosse, Sem |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
09.15 uur |
Sch. |
: |
Nando v Ooijen |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
11.05 |
HKC (Ha) D2 – DeetosSnel D2 |
|
|
|
|
Eventueel nog mutaties bij D1 en D2 !! |
|
|
|
|
Emma, Eva, Jaimy, Lianne, Lunah, Mila, Noor, Tess, Ylse |
Leider |
: |
Minke / Rebecca |
D2 |
|
|
Germain, Reinier, Timo, Valentijn |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
10.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Het Dok, Hardinxveld-G’dam |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Reinier, Germain, Timo en Lunah voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
10.00 |
GKV E1 – DeetosSnel E1 |
|
|
|
|
Fee, Isa, Jonneke, Sophie |
Leiders |
: |
Anita |
E1 |
|
|
Nabel |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
09.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Van Rappardhal, Gorinchem |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Isa en Sophie voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
11.00 |
GKV E3 – DeetosSnel E2 |
|
|
|
|
Iris, Lena, Neslihan, Selma, Sofie |
Leiders |
: |
Daan / Ruben |
E2 |
|
|
Tobias |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
10.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Van Rappardhal, Gorinchem |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Selma en Neslihan voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
11.00 |
Ventura Sport E1 – DeetosSnel E3 |
|
|
|
|
Amelie S, Benthe, Merle, Norah, Yze |
Leiders |
: |
Priscilla / Etienne |
E3 |
|
|
Hidde |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
10.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
Apollohal, Strijen |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Benthe en Hidde voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
09.00 |
DeetosSnel E4 – ACKC E1 |
|
|
|
|
Amélie P, Cansu, Evi, Lily, Silvenne |
Leiders |
: |
Madelief / Maikel |
E4 |
|
|
Micha |
|
|
|
|
|
|
Aanwezig |
: |
08.30 uur |
Sch. |
: |
Remco |
|
|
|
Sporthal |
: |
DeetosSnel-hal, Dordrecht |
|
|
Lubbelinkhof |
|
|
|
|
|
E5 |
03-12 |
|
DeetosSnel E5 is vrij dit weekend |
|
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
11.00 |
PKC F2 – DeetosSnel F1 |
|
|
|
|
Manouk, Renske, Saar, Sas |
Leiders |
: |
Danielle |
F1 |
|
|
Faas |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
10.15 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
PKC-hal 2, Papendrecht |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Saar en Faas voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
ZAT |
03-12 |
09.00 |
Vriendenschaar F2 – DeetosSnel F2 |
|
|
|
|
Jessy, Lindsay, Nina, Norah |
Leiders |
: |
Gijs / Martijn |
F2 |
|
|
Bauke, Thijmen |
|
|
|
|
|
|
Vertrek |
: |
08.00 uur |
|
|
|
|
|
|
Sporthal |
: |
De Wielewaal, Hardinxveld-G’dam |
|
|
|
|
|
|
Willen de ouders van Jessy en Thijmen voor vervoer zorgen? |
|
|
|
|
|
F3 |
|
|
DeetosSnel F3 is vrij dit weekend |
|
|
AFSCHRIJVEN VÓÓR DONDERDAG 19.00 UUR
A/B/C bij LEON EVERA (tel. 06 – 5054 9765)
D/E/F bij MIRANDA DIJKSMAN (tel. 06 – 3822 2204)
(let op: afschrijven kan alleen telefonisch / dus niet via sms en WhatsApp)
|
|
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
VERVOER: Kunt u niet voor het gevraagde vervoer zorgen? Regel het dan onderling met de andere ouders van de ploeg. Ruil met elkaar.
|
|
|
|
Uitreiking van de erepenning door burgemeester Wouter Kolff
|
|
|
|